320 000 €
4267 €/m²
Property 65422 photo 1
Property 65422 photo 2
Property 65422 photo 3
Property 65422 photo 4
Property 65422 photo 5
Property 65422 photo 6
Property 65422 photo 7
Property 65422 photo 8
Property 65422 photo 9
Property 65422 photo 10
Property 65422 photo 11
Property 65422 photo 12
Property 65422 photo 13
Property 65422 photo 14
Property 65422 photo 15
Property 65422 photo 16
Property 65422 photo 17
Property 65422 photo 18
Property 65422 photo 19
Property 65422 photo 20
Property 65422 photo 21
Property 65422 photo 22
Property 65422 photo 23
Property 65422 photo 24
Property 65422 photo 25
Property 65422 photo 26
Property 65422 photo 27
Property 65422 photo 28
Property 65422 photo 29
Property 65422 photo 30
Property 65422 photo 31
Property 65422 photo 32
Property 65422 photo 33
Property 65422 photo 34
Property 65422 photo 35
Property 65422 photo 36
Property 65422 photo 37
Property 65422 photo 38
Property 65422 photo 39
Property 65422 photo 40
Property 65422 photo 41
Property 65422 photo 42
Property 65422 photo 43

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1968
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Hizmetler

  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 75 metrekare duplex. Duplex 2 oluşmaktadır, zemin kat salon, bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Dubleks ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, tente, bulunmaktadır.

---------------------------------------------

🏡 75 m² Daire – Zemin & 1. Kat, Glyfada (Atina Rivierası)

Glyfada’daki bu 75 m² daire, Atina’nın en değerli bölgelerinden birinde yer alan güçlü bir yatırım fırsatıdır.

Öne Çıkan Avantajlar

Plan & Boyut

  • Toplam 75 m², iki katlı:
    • Zemin kat: yaşam alanı
      1. kat: Her biri özel balkonlu 2 yatak odası ve 1 banyo
  • Balkonlar doğal ışık ve açık alan sunar.

Yenileme

  • 2023–2025 yılları arasında düzenli olarak yenilenmiştir.

Isıtma & Soğutma

  • Klima (A/C) ile ısıtma ve soğutma.

Yatırım Durumu

  • €1.000/ay kira getirisi, sözleşme 2028’e kadar.
  • Tahmini brüt getiri: %5–%5,5.

Yatırım Profili

  • Sabit gelir ve prestijli lokasyon arayan yatırımcılar için ideal.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
265 000 € 3955 €/m²
  • Nesne kodu 49710
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 2
Satılık
310 000 € 2296 €/m²
  • Nesne kodu 57298
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 5
Satılık
260 000 € 1635 €/m²
  • Nesne kodu 57302
  • Metrekare 159 m²
  • Rooms 5
Satılık
285 000 € 4596 €/m²
  • Nesne kodu 60086
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 2
Satılık
285 000 € 4596 €/m²
  • Nesne kodu 60126
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 2
Satılık
302 000 € 4575 €/m²
  • Nesne kodu 60127
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
304 000 € 4606 €/m²
  • Nesne kodu 60128
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 5625 €/m²
  • Nesne kodu 65008
  • Metrekare 48 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 4727 €/m²
  • Nesne kodu 65487
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 2300 €/m²
  • Nesne kodu 65488
  • Metrekare 113 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği