40 000 €
7 €/m²
Property 65486 photo 1
Property 65486 photo 2
Property 65486 photo 3
Property 65486 photo 4
Property 65486 photo 5
Property 65486 photo 6
Property 65486 photo 7
Property 65486 photo 8
Property 65486 photo 9
Property 65486 photo 10
Property 65486 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 18000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Açıklama

Satılık Arsa 5664 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 34571
  • Metrekare 468 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
50 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 37925
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 19700 m
Satılık
50 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 39460
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
43 000 € 193 €/m²
  • Nesne kodu 42232
  • Metrekare 222 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
45 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 43314
  • Metrekare 735 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
50 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 47006
  • Metrekare 648 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
49 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 48833
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
50 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 50364
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
50 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 56864
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
45 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 63545
  • Metrekare 11138 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği