425 000 €
4087 €/m²
Property 65462 photo 1
Property 65462 photo 2
Property 65462 photo 3
Property 65462 photo 4
Property 65462 photo 5
Property 65462 photo 6
Property 65462 photo 7
Property 65462 photo 8
Property 65462 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1992
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 104 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, tente, otopark, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

------------------------------------------------------------------------------

104 m² Tamamen Yenilenmiş Daire – 2. Kat

Palaio Faliro – Amfithea bölgesinde, sakin ve prestijli bir konumda yer alan bu 104 m² daire satışa sunulmuştur. 1992 yapımı olup 2023 yılında tamamen yenilenmiştir.

Denize 1,5 km, Atina Uluslararası Havalimanı’na 36 km mesafededir.

Dairede:

  • Açık plan salon, yemek alanı ve mutfak
  • 3 yatak odası (1 master)
  • 2 banyo

Hem oturum hem yatırım için uygundur.

Fiyat: 425.000 €

Konum

Benzer öğeler

Satılık
620 000 € 4133 €/m²
  • Nesne kodu 65460
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 5
Satılık
425 000 € 4086 €/m²
  • Nesne kodu 65462
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 4
Satılık
420 000 € 7241 €/m²
  • Nesne kodu 65475
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 3
Satılık
450 000 € 5696 €/m²
  • Nesne kodu 65493
  • Metrekare 79 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 2941 €/m²
  • Nesne kodu 65643
  • Metrekare 119 m²
  • Rooms 5
Satılık
550 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 65667
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
580 000 € 4461 €/m²
  • Nesne kodu 65669
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
385 000 € 5500 €/m²
  • Nesne kodu 65765
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
420 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 65768
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
380 000 € 3762 €/m²
  • Nesne kodu 65793
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği