485 000 €
4619 €/m²
Property 66050 photo 1
Property 66050 photo 2
Property 66050 photo 3
Property 66050 photo 4
Property 66050 photo 5
Property 66050 photo 6
Property 66050 photo 7

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1972
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 35 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Hizmetler

  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 105 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 3 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca tente, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

------------------------------------

Panoramik Deniz Manzaralı 105 m² Lüks Daire

Pasalimani – Marina Zeas, Pire

Pire’nin en prestijli ve kozmopolit bölgelerinden birinde, denize yalnızca 35 metre mesafede yer alan bu özel 105 m² daire, 3. katta bulunmakta olup Marina Zeas ve masmavi deniz üzerinde kesintisiz 180° panoramik manzara sunmaktadır. Denizin hemen üzerindeki son daire olması nedeniyle, hem seçkin bir yaşam alanı hem de yüksek değerli bir yatırım fırsatı sunmaktadır.

Daire çift cepheli olup son derece aydınlık bir yapıya sahiptir. Mükemmel iç planlaması sayesinde konfor ve işlevsellik bir arada sunulmaktadır. İçerisinde üç yatak odası, geniş bir salon, mutfak, bir banyo ve bir WC bulunmaktadır. Daire genel olarak mükemmel durumdadır.

Mülkte çelik güvenlik kapısı, alarm sistemi, ısı yalıtımlı alüminyum doğramalar, sineklikler, tenteler, seramik ve mermer zeminler ile doğalgazlı ısıtma sistemi bulunmaktadır. Enerji sınıfı E’dir.

Konumu son derece özeldir; Marina Zeas’ın merkezinde yer almakta olup sahile, restoranlara, mağazalara, kafelere ve bölgenin canlı sosyal yaşamına doğrudan erişim sağlamaktadır. Atina Uluslararası Havalimanı ise yalnızca 40 km uzaklıktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
407 000 € 2928 €/m²
  • Nesne kodu 54377
  • Metrekare 139 m²
  • Rooms 3
Satılık
395 000 € 3726 €/m²
  • Nesne kodu 55908
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4
Satılık
465 000 € 4386 €/m²
  • Nesne kodu 55910
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4
Satılık
430 000 € 4300 €/m²
  • Nesne kodu 55911
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
420 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 55977
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
480 000 € 3840 €/m²
  • Nesne kodu 55998
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 480 000 € 5647 €/m²
  • Nesne kodu 56249
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
650 000 € 4642 €/m²
  • Nesne kodu 56370
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 3
Satılık
550 000 € 480 000 € 5454 €/m²
  • Nesne kodu 56427
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
473 000 € 4876 €/m²
  • Nesne kodu 56590
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği