700 000 €
2527 €/m²
Property 65458 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4350 m
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 277 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

----------------------------------------------

🏢 Kiralık Bağımsız Köşe Bina – Güney Atina’da Premium Konum

Öne Çıkanlar

  • 100 m² açık alanı olan, bağımsız köşe bina ve %5.14 yıllık getiri.
  • Yüksek görünürlük ve ticari değere sahip benzersiz konum.
  • Güney Atina’nın en dinamik ticari akslarından birinde, iki büyük kentsel dönüşüm projesi arasında.
  • Güvenli yatırım, güçlü değer artışı potansiyeli.

Ticari Değer

  • Toplu taşımaya doğrudan erişim ve sürekli yaya & araç trafiği.
  • Çevresinde büyük perakende markaları, alışveriş merkezleri ve marketler.

Mülk Detayları

  • 166 m² köşe arsada bağımsız bina.
  • Toplam kapalı alan: 277 m².
  • İçerik:
    • Bodrum + zemin + 1. kat dükkan, ulusal restoran zincirine kiralı.
      • Sözleşme 2035’e kadar, kira her yıl enflasyonun %1 üzerinde artar.
      • Asansör ile iç bağlantı.
      • Nisan 2025’te tamamen yenilenmiştir.
      • Garantili kira geliri.
    • Ayrıca 2. katta 2 stüdyo daire, 3 yıllık kira sözleşmesi.

Yatırım Potansiyeli

  • Stüdyolar kısa dönem kiralama ile daha yüksek getiri sağlayabilir.
  • Ofis, klinik, danışmanlık gibi ticari kullanım için de uygundur.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 5673 €/m²
  • Nesne kodu 10141
  • Metrekare 141 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 000 000 € 11111 €/m²
  • Nesne kodu 12798
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
580 000 € 2685 €/m²
  • Nesne kodu 20490
  • Metrekare 216 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
880 000 € 2200 €/m²
  • Nesne kodu 21014
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
625 000 € 431 €/m²
  • Nesne kodu 21046
  • Metrekare 1450 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
820 000 € 5857 €/m²
  • Nesne kodu 22941
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
650 000 € 4193 €/m²
  • Nesne kodu 30214
  • Metrekare 155 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
600 000 € 430 000 € 1168 €/m²
  • Nesne kodu 32730
  • Metrekare 368 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
630 000 € 2333 €/m²
  • Nesne kodu 32805
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 19000 m
Satılık
1 000 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 34788
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği