530 000 €
4240 €/m²
Property 65448 photo 1
Property 65448 photo 2
Property 65448 photo 3
Property 65448 photo 4
Property 65448 photo 5
Property 65448 photo 6
Property 65448 photo 7
Property 65448 photo 8
Property 65448 photo 9
Property 65448 photo 10
Property 65448 photo 11
Property 65448 photo 12
Property 65448 photo 13
Property 65448 photo 14
Property 65448 photo 15
Property 65448 photo 16

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2000
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 2400 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 125 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, klima, tente, otopark, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

--------------------------------------------------------------------------

Lüks Tam Kat Daire 125 m² | Elliniko (Kato Sourmena)

Fiyat: 530.000 €

Atina Rivierası’nın gelişmekte olan Elliniko (Kato Sourmena) bölgesinde, 3. katta yer alan, 2025 yılında tamamen lüks şekilde yenilenmiş ve hiç kullanılmamış 125 m² tam kat daire satışa sunulmaktadır.

🔹 İç Özellikler

  • Geniş ve aydınlık salon
  • Elektrikli cihazlarla donatılmış modern mutfak
  • 3 yatak odası
  • 1 banyo
  • 1 misafir WC

📍 Konum

  • Denize 2,4 km
  • Atina Uluslararası Havalimanı’na 30 km

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 600 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 58935
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
740 000 € 710 000 € 5680 €/m²
  • Nesne kodu 58938
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
497 000 € 4688 €/m²
  • Nesne kodu 58947
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Satılık
440 000 € 5432 €/m²
  • Nesne kodu 58948
  • Metrekare 81 m²
  • Rooms 3
Satılık
491 000 € 4676 €/m²
  • Nesne kodu 58952
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
473 000 € 4592 €/m²
  • Nesne kodu 58956
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 3
Satılık
498 000 € 4742 €/m²
  • Nesne kodu 58961
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
479 000 € 4650 €/m²
  • Nesne kodu 58964
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 3
Satılık
550 000 € 4583 €/m²
  • Nesne kodu 59703
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 3
Satılık
430 000 € 3981 €/m²
  • Nesne kodu 60109
  • Metrekare 108 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği