Property 65391 photo 1
Property 65391 photo 2
Property 65391 photo 3
Property 65391 photo 4
Property 65391 photo 5

Ayrıntılar

  • Kat: zemin kat
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 3
  • Konaklama: 57
  • Isıtma: elektrikli
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Golden Visa

Açıklama

Atina’da satılık 57 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, klima, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 2212 €/m²
  • Nesne kodu 48775
  • Metrekare 113 m²
  • Rooms 2
Kiralık
den 2 900 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 49154
  • Metrekare 174 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 750 000 € 7333 €/m²
  • Nesne kodu 49167
  • Metrekare 375 m²
  • Rooms 5
Satılık
360 000 € 1800 €/m²
  • Nesne kodu 49270
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5
Kiralık
den 350 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 49586
  • Metrekare 46 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 2212 €/m²
  • Nesne kodu 49652
  • Metrekare 113 m²
  • Rooms 4
Satılık
270 000 € 2177 €/m²
  • Nesne kodu 49657
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 4
Satılık
310 000 € 2818 €/m²
  • Nesne kodu 49860
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Kiralık
den 750 € /her ay 13 €/m²
  • Nesne kodu 49888
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 4625 €/m²
  • Nesne kodu 49912
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği