2 400 000 €
4571 €/m²
Property 65374 photo 1
Property 65374 photo 2
Property 65374 photo 3
Property 65374 photo 4
Property 65374 photo 5
Property 65374 photo 6
Property 65374 photo 7
Property 65374 photo 8
Property 65374 photo 9
Property 65374 photo 10
Property 65374 photo 11
Property 65374 photo 12
Property 65374 photo 13
Property 65374 photo 14
Property 65374 photo 15
Property 65374 photo 16

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 7
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Attiki’de satılık 525 metrekare 4-katlı villa. Bodrum katı bir kiler mevcuttur. zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir yemek odası, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat salon, bir mutfak, bir yemek odası, bir tuvalet mevcuttur. 2. kat 3 yatak odası, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, klima, yüzme havuzu, bahçe, çim, barbekü, asansör, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

=================================================

Neos Voutzas’ta, Marathon ve Eğriboz’dan Rafina’ya kadar uzanan kesintisiz panoramik manzaraya sahip, üstün mimari kaliteye, çağdaş tasarıma ve teknolojik üstünlüğe sahip bir premium luxury smart villa satışa sunulmaktadır.

Bu gerçekten benzersiz bir mülktür; mükemmel teknik özellikleri ve ayrıcalıklı konumunun yanı sıra mahremiyet hissi, açık doğal manzara, eşsiz bir görüş açısı ve doğal ışık ile çevreyle güçlenen iç ve dış mekânlar arasındaki kusursuz bağlantı sunar. Sadece teknik özellikleri için değil, sunduğu yaşam tarzı için tercih edilen bir konuttur.

Villa, 500 m² arsa içerisinde yer almakta olup, toplam 525 m² kullanım alanına sahip 4 kata yayılmaktadır. Üst düzey markalara ait malzemeler, gelişmiş enerji sistemleri ve tamamen entegre bir akıllı ev (smart home) altyapısı ile donatılmıştır.

Teslim süresi: 4–6 ay.

🧱 Planlama & Mimari

Zemin Kat

Açık plan salon–mutfak, yemek alanları, ada tezgâh ve şömine

Misafir yatak odası

Duşlu WC

Kendine ait duşlu WC bulunan hizmetli odası

Zemin kattaki tüm iç alanlarda tek tip estetik seramik kaplama, dış mekânda kaymaz (antislip) yüzeyle devam eder

Açık oturma alanı, ankastre BBQ ve etkileyici şelaleli asma taşmalı havuza doğrudan bağlantı

1. Kat

Büyük şömineli ana salon

Yemek alanı

Yemek alanından sonra konumlandırılmış modern mutfak

Ahşap zeminler

WC ve vestiyer

Pergolalı teras ve panoramik manzara

2. Kat

Üç yatak odası

Bir adet master yatak odası

Giyinme odası

Duş ve küvetli ana banyo

Ayrı WC alanı

Ahşap zeminler ve iç mekân ahşap merdiven

Bodrum Kat

Beş (5) araçlık kapalı otopark

Kesintisiz deniz manzarası ve açık ufuk

⚙️ Teknoloji, Konfor & Enerji Verimliliği

A+ enerji sınıfı

STO dış cephe ısı yalıtımı

SCHÜCO ısı yalıtımlı alüminyum doğramalar

REHAU temiz su ve atık su sistemleri

Tüm katlarda HARREITHER yerden ısıtma sistemi

VAILLANT ısı pompası

DAIKIN VRV merkezi klima sistemi

Kat bazlı bağımsız ısıtma ve soğutma kontrolü

Tam entegre akıllı ev sistemi (aydınlatma, gölgeleme, iklimlendirme, senaryolar)

Alarm sistemi ve CCTV

Aydınlatma tasarımı

Gece elektrik tarifesi

Bodrumdan 2. kata kadar hizmet veren tüm katlarda asansör

🪵 Malzemeler & Detaylar

Yaşam alanları ve yatak odalarında meşe ahşap zeminler

Banyo ve teraslarda seçkin İtalyan ve İspanyol üretimi granit seramikler

Dış mekânlarda California mermeri

Yüksek estetikli doğal taş kaplamalar

📌 Gayrimenkul Özeti

Konut alanı: 525 m²

Arsa: 500 m²

Yatak odası: 5

Banyo: 4

WC: 1

Salon: 2

Mutfak: 2

Kat sayısı: 4

Otopark: 5 araç

Yapım yılı: 2025

Mimari sadelik, teknolojik üstünlük ve benzersiz manzaranın bir araya geldiği, Atina’nın Doğu Banliyölerinde ayrıcalıklı bir yaşam tarzı arayanlar için tasarlanmış nadir bir premium luxury smart villa.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 000 000 € 2450 €/m²
  • Nesne kodu 19042
  • Metrekare 816 m²
  • Rooms 11
Satılık
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Nesne kodu 31561
  • Metrekare 550 m²
  • Rooms 6
Satılık
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 36818
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 7
Satılık
2 100 000 € 13125 €/m²
  • Nesne kodu 41219
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 700 000 € 6750 €/m²
  • Nesne kodu 41912
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 8
Satılık
2 200 000 € 2315 €/m²
  • Nesne kodu 48925
  • Metrekare 950 m²
  • Denize uzaklık 1300 m

Bülten aboneliği