2 400 000 € 2 200 000 €
6286 €/m²
Property 60253 photo 1
Property 60253 photo 2
Property 60253 photo 3
Property 60253 photo 4
Property 60253 photo 5
Property 60253 photo 6
Property 60253 photo 7
Property 60253 photo 8
Property 60253 photo 9
Property 60253 photo 10
Property 60253 photo 11
Property 60253 photo 12
Property 60253 photo 13
Property 60253 photo 14
Property 60253 photo 15
Property 60253 photo 16
Property 60253 photo 17
Property 60253 photo 18
Property 60253 photo 19
Property 60253 photo 20
Property 60253 photo 21
Property 60253 photo 22
Property 60253 photo 23
Property 60253 photo 24
Property 60253 photo 25
Property 60253 photo 26
Property 60253 photo 27
Property 60253 photo 28
Property 60253 photo 29
Property 60253 photo 30
Property 60253 photo 31
Property 60253 photo 32
Property 60253 photo 33
Property 60253 photo 34

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1996
  • Oda sayısı: 6
  • Isıtma: mazot
  • Type of flooring: tiles
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 40 m
  • Havaalanına uzaklık: 93 km

Açıklama

Attiki’de satılık 350 metrekare 2-katlı villa. zemin kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir yemek odası, 2 banyo mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, tente, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 500 000 € 5434 €/m²
  • Nesne kodu 8060
  • Metrekare 460 m²
  • Rooms 8
Satılık
2 500 000 € 2873 €/m²
  • Nesne kodu 9439
  • Metrekare 870 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
2 000 000 € 4166 €/m²
  • Nesne kodu 14290
  • Metrekare 480 m²
  • Rooms 9
Satılık
2 000 000 € 2450 €/m²
  • Nesne kodu 19042
  • Metrekare 816 m²
  • Rooms 11
Satılık
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Nesne kodu 31561
  • Metrekare 550 m²
  • Rooms 6
Satılık
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 36818
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 7
Satılık
2 100 000 € 13125 €/m²
  • Nesne kodu 41219
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği