350 000 €
4217 €/m²
Property 65229 photo 1
Property 65229 photo 2
Property 65229 photo 3
Property 65229 photo 4
Property 65229 photo 5
Property 65229 photo 6
Property 65229 photo 7
Property 65229 photo 8

Ayrıntılar

  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 4
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 2100 m
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 83 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, tente, asansör, kiler bulunmaktadır.

----------------------------------------------

🏡 Daire | Tamamen Yenilenmiş | Enerji Sınıfı A

📍 Kallithea, Attika

Kallithea’nın ayrıcalıklı bir bölgesinde, bakımlı bir binanın 4. katında yer alan tamamen yenilenmiş daire satışa sunulmaktadır. Yenileme 2025 yılında tamamlanmış olup daire A enerji sınıfındadır. Hem oturum hem de yatırım için ideal bir seçenektir.

Daire, mükemmel doğal ışık, işlevsel yerleşim planı ve modern malzemeleriyle Atina’nın en canlı bölgelerinden birinde konforlu şehir yaşamı sunar.

🛋️ Plan & Alanlar

• 3 konforlu yatak odası

• Geniş yaşam alanları

• 1 modern banyo

• Pratik ve işlevsel yerleşim

• Depo alanı

🔧 Özellikler & Donanım

• Yenileme yılı: 2025

📍 Konum & Ulaşım

• Stavros Niarchos Kültür Merkezi’ne 1.500 m (yaklaşık 15 dakika yürüme mesafesi)

• Thiseos Caddesi’ne iki sokak uzaklıkta

• Kallithea ISAP istasyonuna yaklaşık 1.300 m

• Mağazalara, kafelere, hizmetlere ve toplu taşımaya yakın

• Panteion Üniversitesi’ne yakın

💼 Yatırım Potansiyeli

• Uzun dönem kiralama için ideal

• Aile yaşamına uygun

• Konum avantajı sayesinde yüksek talep

• Profesyoneller ve öğrenciler için cazip

Sonuç

Kallithea’da yer alan bu modern ve tamamen yenilenmiş daire, güçlü konumu ve yüksek standartlarıyla güvenli ve kazançlı bir yatırım veya kaliteli yaşam için mükemmel bir tercihtir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 61719
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
420 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 65768
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 65252
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 4
Satılık
280 500 € 6841 €/m²
  • Nesne kodu 63011
  • Metrekare 41 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
500 000 € 5102 €/m²
  • Nesne kodu 65814
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 4
Satılık
385 000 € 3850 €/m²
  • Nesne kodu 64140
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 65306
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
293 000 € 6369 €/m²
  • Nesne kodu 62956
  • Metrekare 46 m²
  • Denize uzaklık 4148 m
Satılık
380 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 61483
  • Metrekare 114 m²
  • Rooms 4
Satılık
452 000 € 5445 €/m²
  • Nesne kodu 65224
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği