385 000 €
3850 €/m²
Property 64140 photo 1
Property 64140 photo 2
Property 64140 photo 3
Property 64140 photo 4
Property 64140 photo 5
Property 64140 photo 6

Ayrıntılar

  • Kat: 5. kat
  • Yapım Yılı: 1990
  • Yenileme yılı: 2024
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Type of flooring: marble/wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 720 m
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 100 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, tente, otopark, asansör, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

🏡 Modern 100 m² Daire – Paleo Faliro (Amfithea)

Prestijli Amfithea, Paleo Faliro bölgesinde, tamamen yenilenmiş (2024) eşsiz bir 100 m² daire satışa sunulmuştur.

🔹 Özellikler

  • Kat: 4. – Dağ manzaralı köşe daire
  • Yatak odası: 2 geniş
  • Banyo: 1 lüks
  • Mutfak: büyük, tam donanımlı ve kullanışlı
  • Çift cepheli, önü açık

🔹 İç Donanım

  • Doğalgazlı bağımsız ısıtma sistemi
  • Tüm odalarda inverter klima
  • Norveç enerji verimli şömine
  • Çelik güvenlik kapısı
  • Güneş enerjili su ısıtıcısı ve doğalgazlı kazan
  • Alarm ve internet altyapısı hazır
  • Yeni sıhhi tesisat ve elektrik (gece tarifeli)
  • Parke ve mermer zeminler

🔹 Dış Özellikler

  • Tüm pencerelerde tenteler
  • Sineklikli markalı enerji tasarruflu alüminyum doğramalar
  • 2 adet pilotis otopark alanı

🔹 Konum – Avantajlar

Mülk, sessiz ve kaliteli bir bölgede yer almakta olup, ana yollara, okullara, alışverişe ve toplu taşımaya doğrudan erişim sunar. Amfithea, Paleo Faliro’nun en prestijli mahallelerinden biridir, sakinliği ile birlikte Atina merkezine ve Atina Rivierası kıyı hattına mükemmel ulaşım imkanı sağlar.

🔹 Ek Bilgiler

  • İnşaat yılı: 1990
  • Yenileme: 2024
  • Enerji sınıfı: A
  • Arsa büyüklüğü: 500 m²
  • 2027 yılına kadar €1.250/ay kira sözleşmesi devam etmektedir

Mükemmel durumda, yüksek kaliteli malzemelerle inşa edilmiş bu mülk hem oturum hem de yatırım için uygundur.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 4216 €/m²
  • Nesne kodu 65229
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 4
Satılık
440 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 60992
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 5
Satılık
426 000 € 3276 €/m²
  • Nesne kodu 65119
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
420 000 € 3818 €/m²
  • Nesne kodu 59328
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 61719
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
310 000 € 2818 €/m²
  • Nesne kodu 63668
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
500 000 € 4237 €/m²
  • Nesne kodu 64296
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 5
Satılık
425 000 € 4086 €/m²
  • Nesne kodu 65462
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 4
Satılık
510 000 € 3187 €/m²
  • Nesne kodu 65254
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
310 000 € 4492 €/m²
  • Nesne kodu 59830
  • Metrekare 69 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği