1 470 000 €
5880 €/m²
Property 64823 photo 1
Property 64823 photo 2
Property 64823 photo 3
Property 64823 photo 4
Property 64823 photo 5
Property 64823 photo 6
Property 64823 photo 7
Property 64823 photo 8

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 5
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Girit’te satılık 250 metrekare 2-katlı villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 32783
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 8
Satılık
1 250 000 € 4166 €/m²
  • Nesne kodu 33634
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 8
Satılık
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Nesne kodu 34409
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 8
Satılık
1 400 000 € 11666 €/m²
  • Nesne kodu 34802
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 34811
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 000 000 € 3436 €/m²
  • Nesne kodu 35146
  • Metrekare 582 m²
  • Rooms 7
Satılık
2 000 000 € 7142 €/m²
  • Nesne kodu 37779
  • Metrekare 280 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 300 000 € 5909 €/m²
  • Nesne kodu 38467
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 4300 m
Satılık
1 700 000 € 2881 €/m²
  • Nesne kodu 39168
  • Metrekare 590 m²
  • Rooms 11
Satılık
1 200 000 € 7500 €/m²
  • Nesne kodu 39221
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği