16 nesneleri 2 sayfa

Satılık
260 000 € 3250 €/m²
  • Nesne kodu 4375
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Yatırım Satılık
1 100 000 € 850 000 € 1789 €/m²
  • Nesne kodu 6139
  • Metrekare 475 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
600 000 € 5454 €/m²
  • Nesne kodu 57679
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
310 000 € 3069 €/m²
  • Nesne kodu 63567
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
610 000 € 4621 €/m²
  • Nesne kodu 63730
  • Metrekare 132 m²
  • Denize uzaklık 3220 m
Satılık
800 000 € 700 000 € 5600 €/m²
  • Nesne kodu 64174
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 6299 €/m²
  • Nesne kodu 64179
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 4
Satılık
240 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 64821
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 5510 €/m²
  • Nesne kodu 65764
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 2
Satılık
385 000 € 5500 €/m²
  • Nesne kodu 65765
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
294 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 65766
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 2
Satılık
420 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 65768
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
750 000 € 6198 €/m²
  • Nesne kodu 65769
  • Metrekare 121 m²
  • Rooms 4
Satılık
765 000 € 6270 €/m²
  • Nesne kodu 65770
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
780 000 € 6393 €/m²
  • Nesne kodu 65771
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4

Atina (Güney) Argyroupoli’de Gayrimenkul

Argyroupoli, Güney Atina’nın en çok tercih edilen konut bölgelerinden biridir. Şehir merkezine hızlı erişim, Atina Rivierası’na yakınlık ve samimi bir mahalle hissini bir araya getirerek; Yunanistan’da kaliteli gayrimenkul arayan aileleri, profesyonelleri ve yatırımcıları kendine çeker.

Argyroupoli’de Neden Gayrimenkul Satın Almalısınız?

Sahil banliyöleri ile Atina’nın merkezi arasında konumlanan Argyroupoli, dengeli bir yaşam tarzı sunar. Bölge, özellikle şu alanlarda öne çıkar:

  • Stratejik konum – Atina merkezine, Glyfada’ya ve sahil yoluna kolay erişim.
  • Mükemmel ulaşım – “Argyroupoli” metro istasyonu, otobüs hatları ve Attiki Odos ile havalimanına doğrudan bağlantı.
  • Eksiksiz altyapı – okullar, süpermarketler, mağazalar, spor tesisleri ve sağlık hizmetleri.
  • Yeşil alanlar – aile dostu, sakin bir atmosfer oluşturan parklar ve meydanlar.

Argyroupoli’de Gayrimenkul Türleri

Argyroupoli’deki emlak piyasası çeşitlidir ve farklı bütçe ile ihtiyaçlara uygundur:

  • Yer altı otoparkı ve enerji verimli tasarımla sunulan yeni yapı modern daireler.
  • İlk kez ev alacaklar ve uzun vadeli kiralama için ideal, tadilattan geçirilmiş daha eski daireler.
  • Büyük balkonlara ve şehir ya da deniz manzaralarına sahip geniş maisonette’ler ve penthouse’lar.
  • Okullara ve parklara yakın, sakin sokaklardaki aile evleri.

Argyroupoli’de Gayrimenkul Yatırımı

Bölge, gayrimenkul yatırımı için Güney Atina’nın en umut vadeden alanlarından biri olarak kabul edilir. Metro erişimi, devam eden kentsel iyileştirmeler ve planlanan Hellinikon projesine yakınlık; hem satış hem de kiralama talebini artırır. Argyroupoli’deki mülkler; Atina’da istikrarlı, güvenli ve konforlu bir yaşam alanı arayan yerel sakinler ve yurt dışından gelenler tarafından tercih edilir.