350 000 €
372 €/m²
Property 64791 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 180 m
  • Havaalanına uzaklık: 58 km

Açıklama

Satılık Arsa 940 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 375 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 2725
  • Metrekare 12100 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
470 000 € 453 €/m²
  • Nesne kodu 2737
  • Metrekare 1037 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
450 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 2984
  • Metrekare 5015 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
400 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 3645
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
450 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 6899
  • Metrekare 16500 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
490 000 € 320 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 10871
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
500 000 € 131 €/m²
  • Nesne kodu 11373
  • Metrekare 3800 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
440 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 14353
  • Metrekare 3600 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
400 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 18731
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
450 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 24946
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği