72 000 €
2057 €/m²
Property 64770 photo 1
Property 64770 photo 2
Property 64770 photo 3
Property 64770 photo 4
Property 64770 photo 5
Property 64770 photo 6
Property 64770 photo 7
Property 64770 photo 8
Property 64770 photo 9
Property 64770 photo 10
Property 64770 photo 11
Property 64770 photo 12
Property 64770 photo 13
Property 64770 photo 14
Property 64770 photo 15
Property 64770 photo 16

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1977
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 1
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Hizmetler

  • Wifi
  • Access
  • Uydu TV
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 35 metrekare daire. Daire Semi-first floor bulunur, Semi-first floor bir yatak odası, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
62 000 € 2480 €/m²
  • Nesne kodu 64905
  • Metrekare 25 m²
  • Rooms 1
Satılık
68 000 € 1172 €/m²
  • Nesne kodu 64962
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
93 000 € 2066 €/m²
  • Nesne kodu 64983
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
102 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 65281
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 1
Satılık
87 000 € 1933 €/m²
  • Nesne kodu 65390
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
99 000 € 4304 €/m²
  • Nesne kodu 65453
  • Metrekare 23 m²
  • Rooms 1
Satılık
105 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 65508
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 2
Satılık
68 000 € 2344 €/m²
  • Nesne kodu 65527
  • Metrekare 29 m²
  • Rooms 2
Satılık
70 000 € 2413 €/m²
  • Nesne kodu 65528
  • Metrekare 29 m²
  • Rooms 2
Satılık
100 000 € 1923 €/m²
  • Nesne kodu 65572
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği