Property 64767 photo 1
Property 64767 photo 2
Property 64767 photo 3
Property 64767 photo 4
Property 64767 photo 5
Property 64767 photo 6
Property 64767 photo 7
Property 64767 photo 8
Property 64767 photo 9
Property 64767 photo 10
Property 64767 photo 11
Property 64767 photo 12
Property 64767 photo 13
Property 64767 photo 14
Property 64767 photo 15

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1977
  • Yenileme yılı: 2009
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 3500 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Wifi
  • Access
  • Uydu TV
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 33 metrekare daire. Daire 6. katta bulunur, 6. kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir yemek odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, asansör, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
125 000 € 1785 €/m²
  • Nesne kodu 64966
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
93 000 € 2066 €/m²
  • Nesne kodu 64983
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
102 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 65281
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 1
Yatırım Satılık
125 000 € 1984 €/m²
  • Nesne kodu 65329
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 3
Satılık
87 000 € 1933 €/m²
  • Nesne kodu 65390
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
99 000 € 4304 €/m²
  • Nesne kodu 65453
  • Metrekare 23 m²
  • Rooms 1
Satılık
126 000 € 1482 €/m²
  • Nesne kodu 65484
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
115 000 € 2129 €/m²
  • Nesne kodu 65492
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
105 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 65508
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 2
Satılık
115 000 € 3833 €/m²
  • Nesne kodu 65526
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği