250 000 €
3571 €/m²
Property 66144 photo 1
Property 66144 photo 2
Property 66144 photo 3
Property 66144 photo 4
Property 66144 photo 5
Property 66144 photo 6
Property 66144 photo 7
Property 66144 photo 8
Property 66144 photo 9
Property 66144 photo 10
Property 66144 photo 11
Property 66144 photo 12
Property 66144 photo 13
Property 66144 photo 14
Property 66144 photo 15
Property 66144 photo 16
Property 66144 photo 17
Property 66144 photo 18
Property 66144 photo 19
Property 66144 photo 20

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1954
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Depo
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 70 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, kiler bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
290 000 € 1933 €/m²
  • Nesne kodu 36771
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
270 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 52533
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 3600 €/m²
  • Nesne kodu 54691
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 2
Satılık
330 000 € 3055 €/m²
  • Nesne kodu 55996
  • Metrekare 108 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 3289 €/m²
  • Nesne kodu 65565
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
265 000 € 4416 €/m²
  • Nesne kodu 65758
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 3846 €/m²
  • Nesne kodu 65762
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
265 000 € 3630 €/m²
  • Nesne kodu 65900
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 5102 €/m²
  • Nesne kodu 66031
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
250 000 € 3571 €/m²
  • Nesne kodu 66144
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği