75 000 €
6 €/m²
Property 64743 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 12000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 12006 metrekare Pieria’da. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır . Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 28740
  • Metrekare 852 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 28795
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
80 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 30759
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
95 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 33086
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
80 000 € 179 €/m²
  • Nesne kodu 34740
  • Metrekare 445 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
90 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 35639
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
90 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 36599
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
80 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 37687
  • Metrekare 6740 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
80 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 39000
  • Metrekare 11300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
90 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 41081
  • Metrekare 838 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği