1 250 000 €
2660 €/m²
Property 64734 photo 1
Property 64734 photo 2
Property 64734 photo 3
Property 64734 photo 4
Property 64734 photo 5
Property 64734 photo 6
Property 64734 photo 7
Property 64734 photo 8
Property 64734 photo 9
Property 64734 photo 10
Property 64734 photo 11
Property 64734 photo 12
Property 64734 photo 13
Property 64734 photo 14
Property 64734 photo 15
Property 64734 photo 16
Property 64734 photo 17
Property 64734 photo 18
Property 64734 photo 19
Property 64734 photo 20
Property 64734 photo 21
Property 64734 photo 22
Property 64734 photo 23
Property 64734 photo 24
Property 64734 photo 25
Property 64734 photo 26
Property 64734 photo 27
Property 64734 photo 28

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2000
  • Oda sayısı: 10
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 470 metrekare 3-katlı villa. Villa ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, bahçe, çim, asansör, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 29014
  • Metrekare 850 m²
  • Rooms 8
Satılık
1 200 000 € 2608 €/m²
  • Nesne kodu 35010
  • Metrekare 460 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 060 000 € 2120 €/m²
  • Nesne kodu 38305
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 100 000 € 2200 €/m²
  • Nesne kodu 41666
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 8
Satılık
1 200 000 € 2400 €/m²
  • Nesne kodu 46524
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 800 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 48914
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 5400 m
Satılık
1 400 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 51412
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 800 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 56444
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 050 000 € 2333 €/m²
  • Nesne kodu 56882
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 250 000 € 1893 €/m²
  • Nesne kodu 58478
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği