225 000 €
1500 €/m²
Property 64696 photo 1
Property 64696 photo 2
Property 64696 photo 3
Property 64696 photo 4
Property 64696 photo 5
Property 64696 photo 6
Property 64696 photo 7
Property 64696 photo 8
Property 64696 photo 9
Property 64696 photo 10
Property 64696 photo 11
Property 64696 photo 12

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2008
  • Yenileme yılı: 2019
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: diğer
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2

Açıklama

Selanik’te satılık 150 metrekare mezonet. Mezonet 4 oluşmaktadır, Yarı bodrum katı bir tuvalet mevcuttur. Semi-first floor amerikan mutfak mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. 2. kat bir kiler mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, tente, otopark, bahçe, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır. Gayrimenkulde çatı bahçesi vardır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
185 000 € 1156 €/m²
  • Nesne kodu 13324
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 14132
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 10
Satılık
300 000 € 1744 €/m²
  • Nesne kodu 26332
  • Metrekare 172 m²
  • Rooms 6
Satılık
220 000 € 1419 €/m²
  • Nesne kodu 26368
  • Metrekare 155 m²
  • Rooms 4
Satılık
260 000 € 2476 €/m²
  • Nesne kodu 58220
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
335 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 58363
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 4
Satılık
295 000 € 1603 €/m²
  • Nesne kodu 59942
  • Metrekare 184 m²
  • Rooms 6
Satılık
277 000 € 1846 €/m²
  • Nesne kodu 60734
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
235 000 € 1740 €/m²
  • Nesne kodu 60735
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
245 000 € 2041 €/m²
  • Nesne kodu 63976
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği