Satılık - Müstakil ev 197 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu Pareli
549 000 €
2787 €/m²
Property 64690 photo 1
Property 64690 photo 2
Property 64690 photo 3
Property 64690 photo 4
Property 64690 photo 5
Property 64690 photo 6
Property 64690 photo 7
Property 64690 photo 8
Property 64690 photo 9
Property 64690 photo 10
Property 64690 photo 11
Property 64690 photo 12
Property 64690 photo 13
Property 64690 photo 14
Property 64690 photo 15
Property 64690 photo 16
Property 64690 photo 17
Property 64690 photo 18
Property 64690 photo 19
Property 64690 photo 20
Property 64690 photo 21
Property 64690 photo 22
Property 64690 photo 23
Property 64690 photo 24
Property 64690 photo 25
Property 64690 photo 26
Property 64690 photo 27
Property 64690 photo 28
Property 64690 photo 29
Property 64690 photo 30
Property 64690 photo 31
Property 64690 photo 32
Property 64690 photo 33
Property 64690 photo 34
Property 64690 photo 35
Property 64690 photo 36
Property 64690 photo 37
Property 64690 photo 38
Property 64690 photo 39
Property 64690 photo 40
Property 64690 photo 41
Property 64690 photo 42
Property 64690 photo 43
Property 64690 photo 44
Property 64690 photo 45
Property 64690 photo 46
Property 64690 photo 47
Property 64690 photo 48
Property 64690 photo 49
Property 64690 photo 50
Property 64690 photo 51
Property 64690 photo 52
Property 64690 photo 53
Property 64690 photo 54
Property 64690 photo 55
Property 64690 photo 56
Property 64690 photo 57
Property 64690 photo 58
Property 64690 photo 59
Property 64690 photo 60
Property 64690 photo 61
Property 64690 photo 62
Property 64690 photo 63

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2004
  • Oda sayısı: 7
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 13 km
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Access
  • İç merdiven

Açıklama

Korfu’da satılık 197 metrekare 4 katlı müstakil ev. zemin kat amerikan mutfak, bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo mevcuttur. 2. kat 2 yatak odası mevcuttur. Loft bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, klima, otopark, bahçe, barbekü, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
585 000 € 2437 €/m²
  • Nesne kodu 3062
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 4
Satılık
700 000 € 2916 €/m²
  • Nesne kodu 4073
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 5
Satılık
600 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 6399
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
450 000 € 2795 €/m²
  • Nesne kodu 6448
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 5
Satılık
490 000 € 2882 €/m²
  • Nesne kodu 6876
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 6
Satılık
730 000 € 2147 €/m²
  • Nesne kodu 7178
  • Metrekare 340 m²
  • Rooms 5
Satılık
530 000 € 4240 €/m²
  • Nesne kodu 8643
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 5
Satılık
700 000 € 450 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 9748
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 7300 m
Satılık
560 000 € 1761 €/m²
  • Nesne kodu 11522
  • Metrekare 318 m²
  • Rooms 6
Satılık
450 000 € 1419 €/m²
  • Nesne kodu 16725
  • Metrekare 317 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği