Satılık - Müstakil ev 161 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
450 000 €
2795 €/m²
Property 6448 photo 1
Property 6448 photo 2
Property 6448 photo 3
Property 6448 photo 4
Property 6448 photo 5
Property 6448 photo 6
Property 6448 photo 7
Property 6448 photo 8
Property 6448 photo 9
Property 6448 photo 10
Property 6448 photo 11
Property 6448 photo 12
Property 6448 photo 13
Property 6448 photo 14
Property 6448 photo 15
Property 6448 photo 16
Property 6448 photo 17
Property 6448 photo 18
Property 6448 photo 19
Property 6448 photo 20
Property 6448 photo 21
Property 6448 photo 22
Property 6448 photo 23
Property 6448 photo 24
Property 6448 photo 25
Property 6448 photo 26
Property 6448 photo 27

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2012
  • Yenileme yılı: 2016
  • Oda sayısı: 5
  • Diğer olanaklar: Открытый джакузи на веранде.
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 150 m

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Wifi
  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 161 metrekare 3 katlı müstakil ev. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. 2. kat bir yatak odası, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, otopark, bahçe, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
499 000 € 2169 €/m²
  • Nesne kodu 46186
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
375 000 € 2083 €/m²
  • Nesne kodu 47382
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
520 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 49438
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
480 000 € 1391 €/m²
  • Nesne kodu 49548
  • Metrekare 345 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
600 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 49578
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
500 000 € 1358 €/m²
  • Nesne kodu 49588
  • Metrekare 368 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
580 000 € 1633 €/m²
  • Nesne kodu 50661
  • Metrekare 355 m²
  • Rooms 7
Satılık
385 000 € 1425 €/m²
  • Nesne kodu 54424
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 6
Satılık
480 000 € 1504 €/m²
  • Nesne kodu 59267
  • Metrekare 319 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği