183 000 €
1926 €/m²
Property 64682 photo 1
Property 64682 photo 2
Property 64682 photo 3
Property 64682 photo 4
Property 64682 photo 5
Property 64682 photo 6
Property 64682 photo 7
Property 64682 photo 8
Property 64682 photo 9
Property 64682 photo 10
Property 64682 photo 11
Property 64682 photo 12
Property 64682 photo 13
Property 64682 photo 14
Property 64682 photo 15
Property 64682 photo 16
Property 64682 photo 17
Property 64682 photo 18
Property 64682 photo 19
Property 64682 photo 20
Property 64682 photo 21
Property 64682 photo 22
Property 64682 photo 23
Property 64682 photo 24
Property 64682 photo 25
Property 64682 photo 26

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 1999
  • Yenileme yılı: 2017
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 380 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 95 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, tente, otopark, asansör, garaj, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
165 000 € 2538 €/m²
  • Nesne kodu 56697
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 3484 €/m²
  • Nesne kodu 57123
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 2
Satılık
157 000 € 1652 €/m²
  • Nesne kodu 58211
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
165 000 € 2661 €/m²
  • Nesne kodu 59067
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 3095 €/m²
  • Nesne kodu 60881
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
220 000 € 2268 €/m²
  • Nesne kodu 61320
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
168 000 € 2896 €/m²
  • Nesne kodu 63127
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
175 000 € 1215 €/m²
  • Nesne kodu 63136
  • Metrekare 144 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği