Satılık - Daire 58 m² Sithonia’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Poligiros Belediyesi Metamorfosi
195 000 €
3362 €/m²
Property 64655 photo 1
Property 64655 photo 2
Property 64655 photo 3
Property 64655 photo 4
Property 64655 photo 5
Property 64655 photo 6
Property 64655 photo 7
Property 64655 photo 8

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1978
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 30 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 78 km

Hizmetler

  • Parking
  • Tatil evi
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Sithonia’da (Chalkidiki) satılık 58 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca otopark, bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Bülten aboneliği