1 800 000 €
2236 €/m²
Property 6465 photo 1
Property 6465 photo 2
Property 6465 photo 3
Property 6465 photo 4
Property 6465 photo 5
Property 6465 photo 6
Property 6465 photo 7
Property 6465 photo 8
Property 6465 photo 9
Property 6465 photo 10
Property 6465 photo 11
Property 6465 photo 12
Property 6465 photo 13
Property 6465 photo 14
Property 6465 photo 15
Property 6465 photo 16
Property 6465 photo 17
Property 6465 photo 18
Property 6465 photo 19
Property 6465 photo 20
Property 6465 photo 21
Property 6465 photo 22
Property 6465 photo 23

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 2004
  • Oda sayısı: 14
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 23000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Chalkidiki’de satılık 805 metrekare 4-katlı villa. Yarı bodrum katı 5 yatak odası, salon mevcuttur. zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, 2 salon, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, salon, bir banyo mevcuttur. 2. kat bir yatak odası mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 500 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 2777
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
1 800 000 € 2236 €/m²
  • Nesne kodu 6465
  • Metrekare 805 m²
  • Rooms 14
Satılık
2 150 000 € 5375 €/m²
  • Nesne kodu 12020
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 8
Satılık
2 200 000 € 4400 €/m²
  • Nesne kodu 43555
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 10
Satılık
2 500 000 € 4266 €/m²
  • Nesne kodu 62400
  • Metrekare 586 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği