2 442 600 € 1 825 000 €
10196 €/m²
Property 64619 photo 1
Property 64619 photo 2
Property 64619 photo 3
Property 64619 photo 4
Property 64619 photo 5
Property 64619 photo 6
Property 64619 photo 7
Property 64619 photo 8
Property 64619 photo 9
Property 64619 photo 10
Property 64619 photo 11
Property 64619 photo 12
Property 64619 photo 13
Property 64619 photo 14
Property 64619 photo 15
Property 64619 photo 16
Property 64619 photo 17
Property 64619 photo 18
Property 64619 photo 19
Property 64619 photo 20
Property 64619 photo 21
Property 64619 photo 22
Property 64619 photo 23
Property 64619 photo 24
Property 64619 photo 25
Property 64619 photo 26
Property 64619 photo 27
Property 64619 photo 28
Property 64619 photo 29
Property 64619 photo 30
Property 64619 photo 31
Property 64619 photo 32
Property 64619 photo 33
Property 64619 photo 34
Property 64619 photo 35
Property 64619 photo 36

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 6
  • Isıtma: elektrikli
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 10 m
  • En yakın şehire uzaklık: 300 km
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Girit’te satılık 179 metrekare 3-katlı villa. zemin kat 3 salon, 3 mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat bir yatak odası mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 200 000 € 6274 €/m²
  • Nesne kodu 62197
  • Metrekare 510 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
3 200 000 € 2 500 000 € 5681 €/m²
  • Nesne kodu 33063
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Nesne kodu 63365
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
3 197 000 € 10800 €/m²
  • Nesne kodu 58511
  • Metrekare 296 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
2 469 000 € 10287 €/m²
  • Nesne kodu 58507
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği