Satılık - Müstakil ev 330 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Doğu Artemida
900 000 €
2727 €/m²
Property 3989 photo 1
Property 3989 photo 2
Property 3989 photo 3
Property 3989 photo 4
Property 3989 photo 5
Property 3989 photo 6
Property 3989 photo 7
Property 3989 photo 8
Property 3989 photo 9
Property 3989 photo 10
Property 3989 photo 11
Property 3989 photo 12
Property 3989 photo 13
Property 3989 photo 14
Property 3989 photo 15
Property 3989 photo 16

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Oda sayısı: 8
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 81 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine

Açıklama

Attiki’de satılık 330 metrekare 4 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. zemin kat amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo mevcuttur. 2. kat amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, otopark, çim, barbekü, asansör, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
785 000 € 2962 €/m²
  • Nesne kodu 13520
  • Metrekare 265 m²
  • Rooms 5
Satılık
960 000 € 3542 €/m²
  • Nesne kodu 13556
  • Metrekare 271 m²
  • Rooms 10
Satılık
950 000 € 2317 €/m²
  • Nesne kodu 14724
  • Metrekare 410 m²
  • Rooms 8
Satılık
800 000 € 1724 €/m²
  • Nesne kodu 15474
  • Metrekare 464 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 250 000 € 3472 €/m²
  • Nesne kodu 19101
  • Metrekare 360 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 000 000 € 2325 €/m²
  • Nesne kodu 21817
  • Metrekare 430 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
760 000 € 2923 €/m²
  • Nesne kodu 22807
  • Metrekare 260 m²
  • Rooms 5
Satılık
830 000 € 2184 €/m²
  • Nesne kodu 23004
  • Metrekare 380 m²
  • Rooms 8
Satılık
750 000 € 2272 €/m²
  • Nesne kodu 23422
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 900 m

Bülten aboneliği