139 000 €
1805 €/m²
Property 64425 photo 1
Property 64425 photo 2
Property 64425 photo 3
Property 64425 photo 4
Property 64425 photo 5
Property 64425 photo 6
Property 64425 photo 7
Property 64425 photo 8
Property 64425 photo 9
Property 64425 photo 10
Property 64425 photo 11
Property 64425 photo 12

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2005
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Energy Class: Enerji Kimlik Belgesi düzenleniyor
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Hizmetler

  • Parking
  • Access
  • Çift cam
  • İç merdiven

Açıklama

Selanik’te satılık 77 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca klima, otopark, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Satılık
120 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 58260
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
180 000 € 2368 €/m²
  • Nesne kodu 58535
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
135 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 59129
  • Metrekare 48 m²
  • Rooms 2
Satılık
120 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 59195
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 4
Satılık
185 000 € 2642 €/m²
  • Nesne kodu 59246
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
182 000 € 1654 €/m²
  • Nesne kodu 59340
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
135 000 € 1776 €/m²
  • Nesne kodu 59674
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
165 000 € 2661 €/m²
  • Nesne kodu 59675
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 2
Satılık
145 000 € 2230 €/m²
  • Nesne kodu 59748
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği