144 000 €
2323 €/m²
Property 64420 photo 1
Property 64420 photo 2
Property 64420 photo 3
Property 64420 photo 4
Property 64420 photo 5
Property 64420 photo 6
Property 64420 photo 7
Property 64420 photo 8
Property 64420 photo 9
Property 64420 photo 10
Property 64420 photo 11
Property 64420 photo 12
Property 64420 photo 13
Property 64420 photo 14
Property 64420 photo 15

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1962
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1800 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Depo
  • Access
  • Çift cam
  • İç merdiven

Açıklama

Selanik’te satılık 62 metrekare daire. Daire Semi-first floor bulunur, Semi-first floor bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
129 000 € 3685 €/m²
  • Nesne kodu 64554
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
130 000 € 3250 €/m²
  • Nesne kodu 64693
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
128 000 € 2560 €/m²
  • Nesne kodu 64929
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 3
Satılık
134 000 € 2436 €/m²
  • Nesne kodu 65275
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Seçkin Satılık
135 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 65327
  • Metrekare 54 m²
  • Rooms 2
Satılık
126 000 € 1482 €/m²
  • Nesne kodu 65484
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4
Satılık
132 000 € 2275 €/m²
  • Nesne kodu 65529
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
135 000 € 4090 €/m²
  • Nesne kodu 65823
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 2
Satılık
135 000 € 3068 €/m²
  • Nesne kodu 65824
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği