135 000 €
1875 €/m²
Property 66094 photo 1
Property 66094 photo 2
Property 66094 photo 3
Property 66094 photo 4
Property 66094 photo 5
Property 66094 photo 6
Property 66094 photo 7
Property 66094 photo 8
Property 66094 photo 9

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 6
  • Yapım Yılı: 1970
  • Yenileme yılı: 2026
  • Oda sayısı: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1

Açıklama

Selanik’te satılık 72 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
148 000 € 3609 €/m²
  • Nesne kodu 62218
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 2133 €/m²
  • Nesne kodu 62347
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
145 000 € 2636 €/m²
  • Nesne kodu 62406
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
110 000 € 1571 €/m²
  • Nesne kodu 62534
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 3043 €/m²
  • Nesne kodu 62562
  • Metrekare 46 m²
  • Rooms 2
Satılık
185 000 € 2055 €/m²
  • Nesne kodu 62607
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 4
Satılık
123 000 € 4555 €/m²
  • Nesne kodu 62931
  • Metrekare 27 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği