Property 66149 photo 1
Property 66149 photo 2
Property 66149 photo 3
Property 66149 photo 4
Property 66149 photo 5
Property 66149 photo 6
Property 66149 photo 7
Property 66149 photo 8
Property 66149 photo 9
Property 66149 photo 10
Property 66149 photo 11
Property 66149 photo 12
Property 66149 photo 13

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1973
  • Yenileme yılı: 2020
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 60 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
145 000 € 2636 €/m²
  • Nesne kodu 62406
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
110 000 € 1571 €/m²
  • Nesne kodu 62534
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 3043 €/m²
  • Nesne kodu 62562
  • Metrekare 46 m²
  • Rooms 2
Satılık
185 000 € 2055 €/m²
  • Nesne kodu 62607
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 4
Satılık
123 000 € 4555 €/m²
  • Nesne kodu 62931
  • Metrekare 27 m²
  • Rooms 1
Satılık
128 000 € 3764 €/m²
  • Nesne kodu 63102
  • Metrekare 34 m²
  • Rooms 2
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 63233
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 2
Satılık
130 000 € 2166 €/m²
  • Nesne kodu 63488
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği