65 000 € 57 000 €
851 €/m²
Property 64293 photo 1
Property 64293 photo 2
Property 64293 photo 3
Property 64293 photo 4
Property 64293 photo 5
Property 64293 photo 6
Property 64293 photo 7
Property 64293 photo 8
Property 64293 photo 9
Property 64293 photo 10
Property 64293 photo 11
Property 64293 photo 12
Property 64293 photo 13
Property 64293 photo 14
Property 64293 photo 15
Property 64293 photo 16
Property 64293 photo 17
Property 64293 photo 18
Property 64293 photo 19
Property 64293 photo 20
Property 64293 photo 21
Property 64293 photo 22
Property 64293 photo 23
Property 64293 photo 24
Property 64293 photo 25
Property 64293 photo 26
Property 64293 photo 27
Property 64293 photo 28
Property 64293 photo 29
Property 64293 photo 30

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1971
  • Yenileme yılı: 2024
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 6400 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Pieria’da satılık 67 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, tente, otopark, bahçe, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
89 000 € 635 €/m²
  • Nesne kodu 7350
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
76 000 € 760 €/m²
  • Nesne kodu 12074
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
95 000 € 1266 €/m²
  • Nesne kodu 25927
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
90 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 28977
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 2
Satılık
79 000 € 718 €/m²
  • Nesne kodu 30946
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
96 000 € 640 €/m²
  • Nesne kodu 31155
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
86 000 € 1720 €/m²
  • Nesne kodu 38557
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
80 000 € 666 €/m²
  • Nesne kodu 39086
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
90 000 € 1914 €/m²
  • Nesne kodu 51040
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
69 500 € 695 €/m²
  • Nesne kodu 65695
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği