55 000 €
688 €/m²
Property 64253 photo 1
Property 64253 photo 2
Property 64253 photo 3
Property 64253 photo 4
Property 64253 photo 5
Property 64253 photo 6
Property 64253 photo 7
Property 64253 photo 8
Property 64253 photo 9

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Eski inşaat
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 70 km

Hizmetler

  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Girit’te satılık 80 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 € 565 €/m²
  • Nesne kodu 11680
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 3
Satılık
50 000 € 416 €/m²
  • Nesne kodu 49874
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
58 000 € 35 000 € 411 €/m²
  • Nesne kodu 54612
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4
Satılık
50 000 € 549 €/m²
  • Nesne kodu 56507
  • Metrekare 91 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
65 000 € 55 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 56814
  • Metrekare 208 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
64 000 € 457 €/m²
  • Nesne kodu 56971
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 5
Satılık
55 000 € 687 €/m²
  • Nesne kodu 64253
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
55 000 € 1145 €/m²
  • Nesne kodu 64522
  • Metrekare 48 m²
  • Rooms 3
Satılık
55 000 € 392 €/m²
  • Nesne kodu 65328
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
55 000 € 705 €/m²
  • Nesne kodu 65414
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği