735 000 €
6622 €/m²
Property 64242 photo 1
Property 64242 photo 2
Property 64242 photo 3
Property 64242 photo 4
Property 64242 photo 5
Property 64242 photo 6
Property 64242 photo 7
Property 64242 photo 8
Property 64242 photo 9
Property 64242 photo 10

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2024
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: elektrikli
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Atina’da satılık 111 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, 2 duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, yüzme havuzu, bahçe, çim, asansör, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

✨ Modern 111 m² Yeni Kat Dairesi Özel Havuzlu – Ano Glyfada

Yeşillikler içinde sakin bir bölgede, Ano Glyfada’da yer alan etkileyici 4. kat tam kat dairesi satışa sunulmuştur. Dairenin büyüklüğü 111 m² olup, teslim tarihi 2025 yılı sonudur.

Daire, minimalist tasarımı, modern mimarisi, geniş açıklıkları ve ergonomik planlaması ile öne çıkmakta, bol doğal ışık ve ferahlık sunmaktadır.

🔹 Ana Özellikler

  • Toplam alan: 111 m²
  • Kat: 4. (Tam kat dairesi)
  • Yatak odası: 3 (2’si ebeveyn)
  • Banyo: 2 + WC
  • Açık plan mutfaklı salon–yemek odası
  • Özel yüzme havuzu
  • Otoparklı ve depolu yeraltı garajı

🏡 İç Özellikler

  • Meşe parke zemin
  • Asma klozetler
  • Isı yalıtımlı alüminyum doğrama, çift cam securit
  • Yüksek kaliteli parke döşeme
  • Minimalist ve lüks malzemelerle tasarım

🔥 Isıtma & Enerji

  • Enerji sınıfı: A+
  • Isı pompası ile bağımsız yerden ısıtma
  • Klima
  • Güneş enerjili su ısıtıcısı
  • 10 cm dış cephe ısı yalıtımı

📍 Konum

Ano Glyfada, yeşil ve sakin yaşam ortamını, toplu taşıma, okullar ve Glyfada alışveriş merkezine kolay erişim ile birleştirir. Hem yaşam hem yatırım için mükemmel bir tercihtir, yüksek yeniden satış değeri garanti eder.

Teslim: 2025 Sonu

Konum

Benzer öğeler

Satılık
730 000 € 690 000 € 8625 €/m²
  • Nesne kodu 24676
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
745 000 € 4656 €/m²
  • Nesne kodu 34315
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 3
Satılık
700 000 € 4320 €/m²
  • Nesne kodu 38732
  • Metrekare 162 m²
  • Rooms 4
Satılık
665 000 € 590 000 € 7564 €/m²
  • Nesne kodu 52052
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 2
Satılık
665 000 € 7388 €/m²
  • Nesne kodu 53094
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
650 000 € 4642 €/m²
  • Nesne kodu 56370
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 3
Satılık
675 000 € 3750 €/m²
  • Nesne kodu 56769
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
765 000 € 8315 €/m²
  • Nesne kodu 58415
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
750 000 € 600 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 58935
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
740 000 € 710 000 € 5680 €/m²
  • Nesne kodu 58938
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği