180 000 €
2400 €/m²
Property 64237 photo 1
Property 64237 photo 2
Property 64237 photo 3
Property 64237 photo 4
Property 64237 photo 5
Property 64237 photo 6
Property 64237 photo 7
Property 64237 photo 8
Property 64237 photo 9

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 1965
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 75 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca tente, ısıtma, bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 20240
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 3
Yatırım Satılık
150 000 € 2631 €/m²
  • Nesne kodu 36627
  • Metrekare 57 m²
  • Rooms 3
Satılık
150 000 € 1363 €/m²
  • Nesne kodu 51308
  • Metrekare 110 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Yatırım Satılık
150 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 60545
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 61643
  • Metrekare 20 m²
  • Rooms 1
Satılık
148 000 € 3609 €/m²
  • Nesne kodu 62218
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 3
Satılık
148 000 € 2276 €/m²
  • Nesne kodu 65018
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
152 000 € 4222 €/m²
  • Nesne kodu 65851
  • Metrekare 36 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
145 000 € 2900 €/m²
  • Nesne kodu 66005
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
150 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 66055
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği