58 000 €
2762 €/m²
Property 64176 photo 1
Property 64176 photo 2
Property 64176 photo 3
Property 64176 photo 4
Property 64176 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 350 m
  • Havaalanına uzaklık: 110 km

Hizmetler

  • Çift cam

Açıklama

Pieria’da satılık 21 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir..

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 1842 €/m²
  • Nesne kodu 51010
  • Metrekare 38 m²
  • Rooms 1
Önerilen Satılık
80 000 € 2424 €/m²
  • Nesne kodu 56412
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 1
Önerilen Satılık
68 400 € 2358 €/m²
  • Nesne kodu 56413
  • Metrekare 29 m²
  • Rooms 1
Önerilen Satılık
80 000 € 2424 €/m²
  • Nesne kodu 56417
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 1
Satılık
85 000 € 1888 €/m²
  • Nesne kodu 56646
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
85 000 € 1888 €/m²
  • Nesne kodu 56647
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
85 000 € 1545 €/m²
  • Nesne kodu 56648
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
67 000 € 1030 €/m²
  • Nesne kodu 63149
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
68 000 € 723 €/m²
  • Nesne kodu 63150
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 3
Satılık
58 000 € 2761 €/m²
  • Nesne kodu 64176
  • Metrekare 21 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği