50 000 €
500 €/m²
Property 63991 photo 1
Property 63991 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 90 m

Açıklama

Satılık Arsa 100 metrekare Kavala çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 80 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Arsa, Nea Karvali bölgesinde, denize sadece 90 metre uzaklıkta yer almakta olup, sahil ortamına doğrudan erişim ve benzersiz bir yatırım fırsatı sunmaktadır. Arsanın yol cepheli olup konut inşaatına hazırdır. Yakın çevrede zaten mevcut evler bulunmakta, bu da uyumlu bir çevre sağlamaktadır. Arsa, su ve elektrik şebekelerine tam erişime sahiptir.

80 m² net alanlı bir konut, çatı katı ve ayrıca 80 m² bodrum yardımcı alan inşa etme imkanı mevcuttur; bu, tasarım ve kullanım açısından esneklik sağlamaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 30528
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
55 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 35211
  • Metrekare 850 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
50 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 54475
  • Metrekare 810 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
50 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 56642
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
50 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 63991
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 90 m

Bülten aboneliği