285 000 €
2096 €/m²
Property 63968 photo 1
Property 63968 photo 2
Property 63968 photo 3
Property 63968 photo 4
Property 63968 photo 5
Property 63968 photo 6
Property 63968 photo 7
Property 63968 photo 8
Property 63968 photo 9
Property 63968 photo 10
Property 63968 photo 11
Property 63968 photo 12
Property 63968 photo 13
Property 63968 photo 14
Property 63968 photo 15
Property 63968 photo 16
Property 63968 photo 17
Property 63968 photo 18

Ayrıntılar

  • Kat: zemin kat
  • Yapım Yılı: 2023
  • Oda sayısı: 6
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 144 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Peloponez’de satılık 136 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca ortak havuz, güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

-------------------------------------------------

Resmedilmeye değer Xylokastro kasabasında, plaja sadece birkaç adım mesafede, 136 m² büyüklüğünde, 2023 yapımı lüks bir iki katlı daire satışa sunulmuştur. 500 m² arsa üzerinde yer alan bu mülk, A enerji sınıfına sahiptir.

Modern estetik, konfor ve deniz ile dağ manzaralı panoramik görüşü bir arada sunar.

Zemin Kat (68 m²)

Aydınlık açık plan salon ve mutfak, iki yatak odası ve bir banyo. Dış mekâna ve yüzme havuzuna doğrudan erişim, dinlenme ve sosyalleşme için ideal bir ortam sağlar.

1. Kat (68 m²)

Açık plan salon ve mutfak, şömine, iki yatak odası ve bir banyo. Büyük balkon kapıları muhteşem manzarayı gözler önüne serer, düzenli plan ise mahremiyet ve rahatlık sağlar.

• Gece elektrik tarifesi

Daire önü açık, çift cepheli olup hem sürekli oturum hem de yatırım amacıyla uygundur.

Mesafeler:

  • Deniz: ~0,5 km
  • Xylokastro merkezi: ~1 km
  • Atina Uluslararası Havalimanı: ~130 km

Satış fiyatı: 285.000 €

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 60618
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
290 000 € 3625 €/m²
  • Nesne kodu 61388
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
340 000 € 3300 €/m²
  • Nesne kodu 63502
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 2545 €/m²
  • Nesne kodu 63512
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
285 000 € 2095 €/m²
  • Nesne kodu 63968
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 6
Satılık
375 000 € 4166 €/m²
  • Nesne kodu 65538
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği