295 000 €
1621 €/m²
Property 63947 photo 1
Property 63947 photo 2
Property 63947 photo 3
Property 63947 photo 4
Property 63947 photo 5
Property 63947 photo 6
Property 63947 photo 7
Property 63947 photo 8
Property 63947 photo 9
Property 63947 photo 10
Property 63947 photo 11
Property 63947 photo 12
Property 63947 photo 13
Property 63947 photo 14
Property 63947 photo 15
Property 63947 photo 16
Property 63947 photo 17
Property 63947 photo 18
Property 63947 photo 19
Property 63947 photo 20
Property 63947 photo 21
Property 63947 photo 22
Property 63947 photo 23
Property 63947 photo 24
Property 63947 photo 25
Property 63947 photo 26

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2009
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 23000 m
  • Havaalanına uzaklık: 41 km

Açıklama

Chalkidiki’de satılık 182 metrekare 3 katlı müstakil ev. zemin kat salon, bir duşlu tuvalet, 2 kiler mevcuttur. 1. kat amerikan mutfak, bir mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 2. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, bahçe, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Video

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 1381 €/m²
  • Nesne kodu 2533
  • Metrekare 181 m²
  • Denize uzaklık 40000 m
Satılık
240 000 € 1777 €/m²
  • Nesne kodu 2593
  • Metrekare 135 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
300 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 2954
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
320 000 € 2318 €/m²
  • Nesne kodu 4818
  • Metrekare 138 m²
  • Rooms 4
Satılık
240 000 € 1463 €/m²
  • Nesne kodu 4988
  • Metrekare 164 m²
  • Rooms 4
Satılık
350 000 € 1944 €/m²
  • Nesne kodu 8819
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
400 000 € 1111 €/m²
  • Nesne kodu 11657
  • Metrekare 360 m²
  • Rooms 7
Satılık
265 000 € 2572 €/m²
  • Nesne kodu 22348
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 4
Satılık
325 000 € 1511 €/m²
  • Nesne kodu 22352
  • Metrekare 215 m²
  • Rooms 5
Satılık
400 000 € 1951 €/m²
  • Nesne kodu 26081
  • Metrekare 205 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği