200 000 €
2857 €/m²
Property 63945 photo 1
Property 63945 photo 2
Property 63945 photo 3
Property 63945 photo 4
Property 63945 photo 5
Property 63945 photo 6
Property 63945 photo 7
Property 63945 photo 8
Property 63945 photo 9
Property 63945 photo 10
Property 63945 photo 11
Property 63945 photo 12
Property 63945 photo 13
Property 63945 photo 14
Property 63945 photo 15

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1970
  • Yenileme yılı: 2015
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Hizmetler

  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Attiki’de satılık 70 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

-----------------------------------

Rafina’nın canlı şehir merkezinde, kentin enerjisi ile denizin huzurunun buluştuğu noktada yer alan bu özel 70 m² dubleks daire, yüksek estetik ve kusursuz işlevsellik ile tamamen yenilenmiştir. İki katlı bu konut zarafet ve sıcaklık yayarken, liman ve sonsuz Ege mavisinin büyüleyici manzarasını sunar.

Konumu eşsizdir: Çok sayıda restoran, kafe ve mağazaya yürüme mesafesinde, altın kumlu plajlar ise sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Atina Uluslararası Havalimanı “Eleftherios Venizelos” yaklaşık 17 km, Atina şehir merkezi ise 30 km mesafededir. Bu nedenle hem sürekli ikamet hem de lüks bir tatil evi olarak mükemmel bir seçenektir.

Temel Özellikler

  • Alan: 70 m²
  • Kat sayısı: 2
  • Bulunduğu kat: 1. kat
  • Yatak odası: 2 geniş yatak odası
  • Banyo: 1 şık banyo + 1 WC
  • Oturma odası: 1 aydınlık salon
  • Mutfak: 1 modern mutfak
  • Isıtma: Elektrikli
  • İnşaat yılı: 1970, tamamen yenilenmiş

Satılık
190 000 € 1043 €/m²
  • Nesne kodu 4166
  • Metrekare 182 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
270 000 € 235 000 € 1382 €/m²
  • Nesne kodu 4336
  • Metrekare 170 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
270 000 € 2076 €/m²
  • Nesne kodu 8632
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
260 000 € 825 €/m²
  • Nesne kodu 9891
  • Metrekare 315 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
195 000 € 984 €/m²
  • Nesne kodu 13053
  • Metrekare 198 m²
  • Rooms 5
Satılık
237 000 € 1402 €/m²
  • Nesne kodu 13323
  • Metrekare 169 m²
  • Rooms 5
Satılık
290 000 € 1348 €/m²
  • Nesne kodu 22047
  • Metrekare 215 m²
  • Rooms 5
Satılık
250 000 € 1470 €/m²
  • Nesne kodu 22228
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 6
Satılık
260 000 € 1733 €/m²
  • Nesne kodu 22937
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 5
Satılık
250 000 € 2083 €/m²
  • Nesne kodu 23127
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği