489 900 €
4454 €/m²
Property 63665 photo 1
Property 63665 photo 2
Property 63665 photo 3
Property 63665 photo 4
Property 63665 photo 5
Property 63665 photo 6
Property 63665 photo 7
Property 63665 photo 8
Property 63665 photo 9
Property 63665 photo 10
Property 63665 photo 11
Property 63665 photo 12
Property 63665 photo 13
Property 63665 photo 14

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 600 m
  • Havaalanına uzaklık: 59 km

Hizmetler

  • Parking
  • Çift cam
  • İç merdiven
  • Lüks Ev

Açıklama

Girit’te satılık 110 metrekare duplex. Duplex 2 oluşmaktadır, 2. kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 3. kat 3 yatak odası, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Dubleks ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, otopark, bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Basic Package: 459.900€

Business Package: 499.500€

Premium Package: 525.000€

Konum

Benzer öğeler

Satılık
411 000 € 4326 €/m²
  • Nesne kodu 57115
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 4
Satılık
655 015 € 4851 €/m²
  • Nesne kodu 61860
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 5
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 61861
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 4
Satılık
445 000 € 4734 €/m²
  • Nesne kodu 61862
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 4
Satılık
439 966 € 4730 €/m²
  • Nesne kodu 61895
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 4
Satılık
609 622 € 4838 €/m²
  • Nesne kodu 61961
  • Metrekare 126 m²
  • Rooms 5
Satılık
655 015 € 4816 €/m²
  • Nesne kodu 61962
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 5
Satılık
489 900 € 4453 €/m²
  • Nesne kodu 63665
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği