Satılık - Mezonet 180 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Gazi Agia Pelagia
630 000 €
3500 €/m²
Property 63656 photo 1
Property 63656 photo 2
Property 63656 photo 3
Property 63656 photo 4
Property 63656 photo 5
Property 63656 photo 6
Property 63656 photo 7
Property 63656 photo 8
Property 63656 photo 9
Property 63656 photo 10
Property 63656 photo 11
Property 63656 photo 12
Property 63656 photo 13
Property 63656 photo 14
Property 63656 photo 15
Property 63656 photo 16
Property 63656 photo 17
Property 63656 photo 18
Property 63656 photo 19
Property 63656 photo 20
Property 63656 photo 21

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1983
  • Oda sayısı: 5
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: Enerji Kimlik Belgesi düzenleniyor
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam
  • İç merdiven
  • Garaj

Açıklama

Girit’te satılık 180 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, Yarı bodrum katı bir yatak odası, salon, bir mutfak, 2 kiler mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir yemek odası, bir banyo mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, bahçe, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 490 000 € 2197 €/m²
  • Nesne kodu 35119
  • Metrekare 223 m²
  • Rooms 6
Satılık
650 000 € 3250 €/m²
  • Nesne kodu 36256
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
535 000 € 2675 €/m²
  • Nesne kodu 56738
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6
Satılık
650 000 € 3250 €/m²
  • Nesne kodu 56739
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6
Satılık
851 000 € 715 150 € 4584 €/m²
  • Nesne kodu 56903
  • Metrekare 156 m²
  • Rooms 4
Satılık
811 000 € 5442 €/m²
  • Nesne kodu 56904
  • Metrekare 149 m²
  • Rooms 4
Satılık
778 000 € 5893 €/m²
  • Nesne kodu 56906
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
549 000 € 3050 €/m²
  • Nesne kodu 61712
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 5
Satılık
630 000 € 3500 €/m²
  • Nesne kodu 63656
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 5
Satılık
580 000 € 3647 €/m²
  • Nesne kodu 65138
  • Metrekare 159 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği