1 400 000 €
489 €/m²
Property 63620 photo 1
Property 63620 photo 2
Property 63620 photo 3
Property 63620 photo 4
Property 63620 photo 5
Property 63620 photo 6
Property 63620 photo 7

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2003
  • Oda sayısı: 31
  • Denize mesafe: 35000 m
  • Havaalanına uzaklık: 130 km

Hizmetler

  • Auctioned real estate

Açıklama

Pieria’da satılık 2865 metrekare otel. Otelin 0 oluşmaktadır, Otel ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir..

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 700 000 € 1 600 000 € 2133 €/m²
  • Nesne kodu 8568
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 38000 m
Satılık
1 200 000 € 1846 €/m²
  • Nesne kodu 13630
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
1 200 000 € 1 000 000 € 623 €/m²
  • Nesne kodu 26310
  • Metrekare 1603 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
1 480 000 € 2027 €/m²
  • Nesne kodu 30300
  • Metrekare 730 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42940
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 200 000 € 1438 €/m²
  • Nesne kodu 43399
  • Metrekare 834 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 500 000 € 1829 €/m²
  • Nesne kodu 51206
  • Metrekare 820 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 593 000 € 3318 €/m²
  • Nesne kodu 52318
  • Metrekare 480 m²
  • Rooms 15
Satılık
1 350 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 55959
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
1 700 000 € 2125 €/m²
  • Nesne kodu 57151
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 150 m

Bülten aboneliği