İstek üzeri
Property 63370 photo 1
Property 63370 photo 2
Property 63370 photo 3
Property 63370 photo 4
Property 63370 photo 5
Property 63370 photo 6
Property 63370 photo 7
Property 63370 photo 8
Property 63370 photo 9
Property 63370 photo 10
Property 63370 photo 11
Property 63370 photo 12
Property 63370 photo 13
Property 63370 photo 14
Property 63370 photo 15
Property 63370 photo 16
Property 63370 photo 17
Property 63370 photo 18
Property 63370 photo 19
Property 63370 photo 20
Property 63370 photo 21
Property 63370 photo 22
Property 63370 photo 23
Property 63370 photo 24
Property 63370 photo 25
Property 63370 photo 26
Property 63370 photo 27
Property 63370 photo 28
Property 63370 photo 29
Property 63370 photo 30
Property 63370 photo 31
Property 63370 photo 32
Property 63370 photo 33
Property 63370 photo 34
Property 63370 photo 35
Property 63370 photo 36
Property 63370 photo 37
Property 63370 photo 38

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1985
  • Oda sayısı: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 5500 m
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Pieria’da satılık 320 metrekare 3 katlı müstakil ev. Bodrum katı 3 kiler mevcuttur. zemin kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir yemek odası, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 6 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir orman manzarasına sahiptir..Ayrıca otopark, bahçe, çim, barbekü, garaj, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
290 000 € 805 €/m²
  • Nesne kodu 6157
  • Metrekare 360 m²
  • Rooms 8
Satılık
300 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 6589
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
490 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 7967
  • Metrekare 280 m²
  • Rooms 6
Satılık
270 000 € 1125 €/m²
  • Nesne kodu 7972
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 6
Satılık
320 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 10405
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
400 000 € 581 €/m²
  • Nesne kodu 10700
  • Metrekare 688 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 1166 €/m²
  • Nesne kodu 12757
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 8
Satılık
500 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 19497
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği