129 000 €
1870 €/m²
Property 63309 photo 1
Property 63309 photo 2
Property 63309 photo 3
Property 63309 photo 4
Property 63309 photo 5

Ayrıntılar

  • Kat: 4. kat
  • Yapım Yılı: 1962
  • Yenileme yılı: 2010
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 6800 m
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Hizmetler

  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 69 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır . Asansörsüz bina.

----------------------------------------

Vyronas’ta 2 Yatak Odalı Daire – Oturum veya Yatırım İçin İdeal

Vyronas bölgesinde bulunan bu üçüncü kat dairesi, 1962 yılında inşa edilmiş olup, 69,22 m² kullanım alanına sahiptir ve satışa sunulmuştur. Dairede geniş bir oturma odası, ayrı bir mutfak, iki konforlu yatak odası ve bir banyo bulunmaktadır.

Dairenin planı işlevseldir, doğal ışık alımı ve iyi havalandırma ile ferah bir yaşam alanı sunar. Binada asansör bulunmamakta, ancak üçüncü kata erişim günlük kullanım açısından uygundur.

Arsa alanı 239,18 m², enerji sınıfı ise Z’dir. Otopark veya ek alanlar mevcut değildir, ancak konumu sayesinde toplu taşıma, okullar, pazar yerleri ve yeşil alanlara kolay erişim sağlanmaktadır.

Önemli noktalara uzaklık:

  • Kaisariani Atış Poligonu’na 0,28 km

Atina’da uygun fiyatlı konut arayanlar veya yatırım amaçlı düşünenler için mükemmel bir fırsattır.

----------------------------------------

BANKA MÜLKİYETİ

Aracı ücretleri değişiklik gösterir.

Bir tavsiyede bulunmadan önce lütfen şirket ortaklarımızdan bilgi alın

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 1935 €/m²
  • Nesne kodu 55945
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 4
Satılık
165 000 € 916 €/m²
  • Nesne kodu 50635
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
152 000 € 3304 €/m²
  • Nesne kodu 60187
  • Metrekare 46 m²
  • Rooms 2
Satılık
180 000 € 2022 €/m²
  • Nesne kodu 66044
  • Metrekare 89 m²
  • Rooms 3
Satılık
105 000 € 6562 €/m²
  • Nesne kodu 64130
  • Metrekare 16 m²
  • Rooms 1
Satılık
174 000 € 2676 €/m²
  • Nesne kodu 65111
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
150 000 € 1851 €/m²
  • Nesne kodu 48458
  • Metrekare 81 m²
  • Rooms 4
Satılık
185 000 € 4204 €/m²
  • Nesne kodu 66125
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği