390 000 € 380 000 €
2734 €/m²
Property 63294 photo 1
Property 63294 photo 2
Property 63294 photo 3
Property 63294 photo 4
Property 63294 photo 5
Property 63294 photo 6
Property 63294 photo 7
Property 63294 photo 8
Property 63294 photo 9
Property 63294 photo 10
Property 63294 photo 11
Property 63294 photo 12
Property 63294 photo 13
Property 63294 photo 14
Property 63294 photo 15
Property 63294 photo 16
Property 63294 photo 17
Property 63294 photo 18
Property 63294 photo 19
Property 63294 photo 20
Property 63294 photo 21
Property 63294 photo 22
Property 63294 photo 23
Property 63294 photo 24

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2001
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 4300 m
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine
  • Çift cam
  • İç merdiven

Açıklama

Atina’da satılık 139 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, 4. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 5. kat 2 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, klima, tente, otopark, barbekü, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Glyfada (Terpsithea) – Satılık Dubleks, 140 m²

Glyfada'nın sakin ve elit semti Terpsithea'da, 4. ve 5. katlarda bulunan, toplam 139,81 m² büyüklüğünde ferah bir dubleks satılıktır. Glyfada; yüksek yaşam kalitesi, Poseidonos Caddesi’ne kolay ulaşım, Atina Rivierası’na ve düzenli plajlara olan yakınlığı ile öne çıkar.

Gayrimenkul Özellikleri:

  • Alan: 139,81 m²
  • Kat: 4. & 5.
  • Yapım Yılı: 2001
  • Yatak odası: 3
  • Banyo: 3
  • Salon
  • Mutfak
  • Barbekü alanı
  • Özel kullanım otopark yeri (12,60 m²)
  • Çift cepheli
  • Ön cephe
  • Çok aydınlık
  • Enerji Sınıfı: D

Fiyat: 390.000 € (2.790 €/m²)

📌 Atina'nın güneyinde en çok rağbet gören bölgelerden birinde eşsiz bir fırsat.

BANKA GAYRİMENKULÜ

Komisyon oranları farklılık gösterebilir. Lütfen gösterim öncesinde şirket temsilcilerimizden bilgi alınız.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
450 000 € 4455 €/m²
  • Nesne kodu 56942
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 4
Satılık
560 000 € 3589 €/m²
  • Nesne kodu 57178
  • Metrekare 156 m²
  • Rooms 4
Satılık
520 000 € 2872 €/m²
  • Nesne kodu 57304
  • Metrekare 181 m²
  • Rooms 5
Satılık
535 000 € 4083 €/m²
  • Nesne kodu 60110
  • Metrekare 131 m²
  • Rooms 4
Satılık
480 000 € 2758 €/m²
  • Nesne kodu 61447
  • Metrekare 174 m²
  • Rooms 6
Satılık
465 000 € 2162 €/m²
  • Nesne kodu 61585
  • Metrekare 215 m²
  • Rooms 6
Satılık
550 000 € 2558 €/m²
  • Nesne kodu 61592
  • Metrekare 215 m²
  • Rooms 5
Satılık
565 000 € 4870 €/m²
  • Nesne kodu 63154
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 2657 €/m²
  • Nesne kodu 63396
  • Metrekare 207 m²
  • Rooms 5
Satılık
550 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 65140
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği