Satılık - Arsa 8000 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Kallithea
200 000 €
25 €/m²
Property 6327 photo 1
Property 6327 photo 2
Property 6327 photo 3
Property 6327 photo 4
Property 6327 photo 5
Property 6327 photo 6
Property 6327 photo 7
Property 6327 photo 8
Property 6327 photo 9

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный пляж
  • Denize mesafe: 1600 m
  • Havaalanına uzaklık: 64 km

Açıklama

Satılık Arsa 8000 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 800 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 9667
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 7300 m
Satılık
210 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 9811
  • Metrekare 3050 m²
  • Denize uzaklık 210 m
Satılık
213 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 9903
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
280 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 10049
  • Metrekare 4125 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
200 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 10593
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
200 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 11118
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
270 000 € 364 €/m²
  • Nesne kodu 13164
  • Metrekare 740 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
220 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 13564
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
250 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 13569
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 280 m
Satılık
190 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 14627
  • Metrekare 3171 m²
  • Denize uzaklık 350 m

Bülten aboneliği