133 500 €
1669 €/m²
Property 63216 photo 1
Property 63216 photo 2
Property 63216 photo 3
Property 63216 photo 4
Property 63216 photo 5
Property 63216 photo 6
Property 63216 photo 7
Property 63216 photo 8
Property 63216 photo 9
Property 63216 photo 10
Property 63216 photo 11

Ayrıntılar

Açıklama

satılık 80 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
133 500 € 1668 €/m²
  • Nesne kodu 63216
  • Metrekare 80 m²
Satılık
176 500 € 1765 €/m²
  • Nesne kodu 63217
  • Metrekare 100 m²
Satılık
139 000 € 1737 €/m²
  • Nesne kodu 63219
  • Metrekare 80 m²
Satılık
182 000 € 1820 €/m²
  • Nesne kodu 63220
  • Metrekare 100 m²
Satılık
144 500 € 1806 €/m²
  • Nesne kodu 63221
  • Metrekare 80 m²
Satılık
172 000 € 2150 €/m²
  • Nesne kodu 63227
  • Metrekare 80 m²
Satılık
177 500 € 2218 €/m²
  • Nesne kodu 63228
  • Metrekare 80 m²

Bülten aboneliği