177 500 €
2219 €/m²
Property 63228 photo 1
Property 63228 photo 2
Property 63228 photo 3
Property 63228 photo 4
Property 63228 photo 5
Property 63228 photo 6
Property 63228 photo 7
Property 63228 photo 8
Property 63228 photo 9
Property 63228 photo 10
Property 63228 photo 11

Ayrıntılar

Açıklama

satılık 80 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
230 000 € 2395 €/m²
  • Nesne kodu 48889
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 2873 €/m²
  • Nesne kodu 48935
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 2
Satılık
246 000 € 3514 €/m²
  • Nesne kodu 50453
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 2
Satılık
210 000 € 2359 €/m²
  • Nesne kodu 50921
  • Metrekare 89 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
210 000 € 3134 €/m²
  • Nesne kodu 51524
  • Metrekare 67 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
250 000 € 3289 €/m²
  • Nesne kodu 52050
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 2
Satılık
252 450 € 3321 €/m²
  • Nesne kodu 56085
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 2
Satılık
230 000 € 3965 €/m²
  • Nesne kodu 56555
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
245 000 € 2207 €/m²
  • Nesne kodu 56912
  • Metrekare 111 m²
  • Rooms 3
Satılık
176 500 € 1765 €/m²
  • Nesne kodu 63217
  • Metrekare 100 m²

Bülten aboneliği