97 500 €
2786 €/m²
Property 63194 photo 1
Property 63194 photo 2
Property 63194 photo 3
Property 63194 photo 4
Property 63194 photo 5
Property 63194 photo 6
Property 63194 photo 7
Property 63194 photo 8
Property 63194 photo 9
Property 63194 photo 10
Property 63194 photo 11

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 1966
  • Yenileme yılı: 2019
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1100 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Hizmetler

  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık 35 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, tente, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
105 000 € 4200 €/m²
  • Nesne kodu 63397
  • Metrekare 25 m²
  • Rooms 1
Satılık
130 000 € 2166 €/m²
  • Nesne kodu 63488
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
83 000 € 1660 €/m²
  • Nesne kodu 63520
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 3
Satılık
145 000 € 2071 €/m²
  • Nesne kodu 63524
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 4
Satılık
123 000 € 3153 €/m²
  • Nesne kodu 63548
  • Metrekare 39 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
97 000 € 3031 €/m²
  • Nesne kodu 63751
  • Metrekare 32 m²
  • Rooms 2
Satılık
105 000 € 3181 €/m²
  • Nesne kodu 63909
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 1
Satılık
95 000 € 2317 €/m²
  • Nesne kodu 63986
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2
Satılık
144 000 € 2322 €/m²
  • Nesne kodu 64420
  • Metrekare 62 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği